| Dianna_8523 a întrebat:

FUNDITA HERE! Eu si vara mea am vrea sa facem un spectacol pentru parintii si familia noastra big grin cu muzica costumatie si chestii din astea... Aveti idei cu cea am putea face? happy Pana acum am facut cu temele :
Hippie
Tiganesc
Chinezesc
Disco
thinking si cam astea.va rugam din suflet dati-ne raspunsurile cat mai URGENT pentru ca avem doar 2 ore sa ne pregatim big grin Multumim frumos!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ati putea face legat de scena politica ( satira la adresa guvernarii ).

daniela
| daniela a răspuns:

Asta ar fi fundalul muzical dar ca tema ce v-ati gandit sa abordati : iubirea, prietenia, universul etc

| Parintele a răspuns:

De ce nu incercati ceva EMo?

| maryana5 a răspuns:

Incearca si un moment actoricesc big grin
incearca niste glumitzehee hee sigur va inviora atmosfera smug
xoxo, mary peace sign

| Suzy a răspuns:

Puteti spre exemplusa faceti o piesa de teatru sa fie una fiica si una mama sa faceti o zi petrecuta cu mama voastra.
daca imi mai vine vreo idee iti mai dau un raspuns.
La multi ani! big hug
frum:X ideea care ati avut-o :p

| Giuly_3112 a răspuns:

Chinezesc! love struck

| Butsilee a răspuns:

Vrei sa fie ceva hazliu? ca am eu o idee dra nu stiu dakiti placethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea incerca o parodie:))=)) ceva de genul:
http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/31140 dar nu neaparat la fel cu lacul lebedelor, etc...parodia este una dintre cele mai bune alegeri, mai ales ca aveti timp scurt de pregatire;) va pot da si o melodie mortala pe care puteti incerca, dar sunt doar idei, alegerea e a ta;)
uite aici melodia:
http://www.youtube.com/watch?v=iESKGuXsVJE :))daca alegi parodia Bad romance, fii foarte atenta la ce zice acolo:))=)), nu de alta, dar sa stii cum sa joci teatru;). Bafta si succes;).