| ijustwannarun a întrebat:

Fundita ( happy )Imi spuneti si mie niste nume de user big grin... ca vreau sa ma inregistrez pe livejournal si vreau si eu un nume ca numi vine nici o idee straight face...si apropo nu vreau sa fie cu numele meu big grinbig grin:*:* mersi mult :*:*

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Bună!

aѕкƒσя∂яєaмz

»ιη«м©ωσℓя∂«

ρσƒтιм؟ηιмι¢»χ∂«

Sau alte idei dar fără caractere speciale, le modifici tu aici : http://www.ejocurigratis.ro/page/9/CHAT.html in partea de jos... :

HaideSaTranşămVise

ViaţăÎnRoOzFărăCuloare

SkittlesPentruAnonimi

FuckTheRules

OverDrewYa

TraficDeHartiiGoale

DouaPuncteIcs[:X]

VataDeZahar

CocainaInMercedes [ când am auzit`o, am râs vreo 2 ore =)) ]

HaiPaDouaPuncteLiniutsaHaş

UnJointÎnReprize

FataLuiBocPenguin`u [ Doamneeee =))) ]

Sper să te ajute :x

Pa, pa!

1 răspuns:
| username_8290 a răspuns:

Traficant de ciocolata
vitamina`
zambiliiii