| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cine stie sa-mi raspunda. Vreau sa ma inregistrez pe un site si pe langa datele uzuale cerute, gen user, nume, varsta, adresa de email mi se cere si site web. Eu am incercat sa pun www.yahoo.com, numele site-ului, etc, ar nimic nu merge. Ce sa scriu acolo?

4 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Daca ai un site al tau, pe ala il scrii.

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu scrie nimic.
De obicei nu e obligatorie acea rubrica.; D

| girllll a răspuns:

Nu scrii numic daca nu ai pentru ca eu stiu ac nu e obligatoriu pentru ca nu toti detin un site web.asa ca lasi liber si treci mai departe.succes

| Myky_6952 a răspuns:

Cred ca trebuie sa spui emailul tau...@yahoo.com