| anonim_4396 a întrebat:

Fundita pentru cea mai buna comedie :*

15 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Superbad
Accepted
Sex Drive
Sex is zero (1&2)

| nuamPleaca a răspuns:

Van Wilder Freshman Year
American pie [ toate ]
Old dogs
American virgin

| KellyGreen a răspuns:

Norbit

| BlueByMe a răspuns:

Am mai multe comedii preferate dar mi-au placut foarte mult fired up, disaster movie, meet the spartans, date movie si desigur american pielaughing

| laurika890 a răspuns:

Daca vrei serial-comedie cel mai tare e Seinfeld.
Mr Bean
The proposal
Drillbit Taylor
Meet the Fockers
Meet the parents

Astea sunt doar o parte din filmele(comedii) pe care le'am vazut. Sunt mortale, chiar ma durea burta de ras(fara sa exagerez. Funda;; 0

| ladygaga a răspuns:

Meet The Fockers.

The invention of lying

Dead like me, Life after death

The House Bunny

Not another teen movie

The girl next door

Cruel intentions

Youth in revolt.

Astea le-am vazut si mie mi-au placut big grin

| happy_7964 a răspuns:

Hmm... sunt multe comedii bune, dar cea mai buna cred ca a fost "The Mask". Jim Carey e genial.
Si "Un socru de cosmar" sau " Doi cuscri de cosmar" sunt grozave. Si ar mai fi si "Denis, pericol public" 1 si 2.
Cam astea cred ca ar fi in top, dar sunt multe altele foarte haioase.

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu9110 a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult http://www.youtube.com/watch?v=PUZwZEU0pXc...

Fundita?

| Maiels a răspuns:

American Pie 1, 2, 3, 4, 5, 6 Euro Trip, Broken house, Meet the parents, Meet the fockers si trebuie sa apara in curad si Little Fockers

| AlexSala a răspuns:

Liar, liar - Jim Carrey, '94.

| geo_1909 a răspuns:

Mr.bean
singura casa
kinck-ass
its a boy girl thing
hot.tub.time.machine
the game plan
van.wilder.freshman.year.unareted
meet the spartans
date.muvie.unreted
toate sunt marfa plz funda

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Cea mai tare comedie pe care am vazut-o eu este CEI TREI NINJA:X

| Someone_1110 a răspuns:

Majoritatea filmelor de mai sus sunt super. le-am vazut pe toate(sunt o mare fana a filmelor de comedie), dar eu tias recomanda,, the hangover". am ras cu lacrimi, Desigur, pe langa fi; lmele de mai sus sunt si alte filme dragute: Duplex, Labor Pains, Marley&Me, Couples Retreat, Game Plan, The Rebound, Mr. and Ms. Smith...si tot asa

| Bubulina_5994 a răspuns:

American High School