| Oana_5036 a întrebat:

Cum castigi diamante pe lady popular, fara sa le cumperi cu bani reali?

Răspuns Câştigător
| titza10 a răspuns:

Doar cu bani reali le poti cumpara sau la100 de zile primesti bonus. fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diamantele se mai pot castiga dand sus la ''castiga 50 de diamante''. completezi formularul, il trimitzi si apoi peste cateva min iti vin diamantele fara sa dai vreun ban! am incercat pe toate conturile mele si am reusit! SUCCES!:d:p

| Anonymus123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum cum cum? Cum poti sa castigi?

| Nana18 a răspuns:

Diamantele le cistiji simplu compoartate mistereasa in acelasi timp vesela si fata care cucereste inima orcharui baiat inbracate ma elegant daca esti la scoala si mai extravagant sau neobisnuit iesind afara si desigur fii tu insati cu multi prieteni imprejur