| tudorflorin96 a întrebat:

Gazda unei conversatii de skype poate schimba ce zic ceilalti adica eu sa scriu,, ma duc afara,, si gazda sa imi editeze mesajul si in loc sa scrie,, ma duc afara,, sa scrie,, nu ma mai duc afara,, se poate asa ceva?

4 răspunsuri:
| Luy a răspuns:

Daca intra la tine in calculator cu un program gen TeamViewer si ti-l schimba manual, se poate.Dar altfel nu as vedea cum.

| tudorflorin96 explică:

Mersi pentru raspuns asdff

| VelAndrei a răspuns:

Nu

| asdff a răspuns:

Numai vorbiti in necunostinta de cauza. Da gazda unei conversatii poate face asa ceva. Click dreapta pe textul propriu zis si edit.
p.s : daca ai scris
ma duc afara si el a editat mesajul in de exemplu " nu ma duc afara " apare un creion mic in dreapta mesajului.