| Sergiu_1459 a întrebat:

Germania sau Spania? Cine ati vrea sa ajunga in finala? happy Eu Spania

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Germania. Mi-as dori o finala Uruguay - Germania. M-as bucura sa castige Uruguay desi nemtii dovedesc acum mai mult ca niciodata ca merita trofeul. Au invatat sa combine rigiditatea si ordinea cu spectaculozitatea. Ori aceasta combinatie este invincibila daca nu are fisuri. Greselile individuale pot strica jocul Germaniei. In rest ca joc de echipa putem vorbi doar la superlativ.

| anad a răspuns:

Habar n-am de fotbal, dar vreau sa castige Spania ca nemtii au tot fost si sunt in castig oriunde. Dupa cum am priceput eu de la fotbalul romanesc, cred ca in fotbal e mai mult norocul decat priceperea (nu pentru noroc-ca valoare ioc- faceau si fac matanii in biserici arbitrii nostri inainte de meci?)si deci sa aiba noroc Spania ca doar e mama adoptiva a milioane de romani!

| Vizitiul a răspuns:

Eu merg pe forta si ambitia nemtiilor. Oricum, sa castige cea mai bune. Relevant e sa vedem un meci de calitate.

| cornel a răspuns:

Germanii cu siguranta

| cornel a răspuns:

Nu stiu daca spania.

| crisS a răspuns:

Spania. Jucatori de la Spania sunt mai frumosi happy

| LuS[z] a răspuns:

Se poate amandoua?big grin
Spania big grin

| simf a răspuns:

Germania!

| Mary Marry a răspuns:

Germania! big grin

| Mjdolhfi a răspuns:

Hai Spania!:-x

| lays a răspuns:

Spania:X.bine,eu as fi vrut Argentinabig grin

| Quiss a răspuns:

Viva Espagna!
Mi-ar placea sa castige si cupa smug.

| andrei95 a răspuns:

Germania si olanda as vrea sa ajunga in finala si apoi sa castige cel mai bun

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Eu vreau ca Germania sa ajunga in finala.Am auzit ca in alte tari a castigat multe competitii.
Bafta,
Ashley

| candydream a răspuns:

Germania

| Eclipse_8761 a răspuns:

Spania:X

| Serendipity17 a răspuns:

Olanda laughing

| euuuuuuu6 a răspuns:

Germania

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Eu Germania da nust de ce. Parca imi place mai mult.

| lollopop a răspuns:

Spaniawinking

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Sincer as vrea sa ajunga Spania ca nu au mai fost niciodata, dar nu cred.Germania joaca foarte bine si daca Spania joaca cu ei cum a jucat cu Paraguay nu prea au sanse.

| Macho a răspuns:

Eu tin cu latinii! Spania - Olanda va fi finala mondialului.

Villa golgeter!

| cosmin_8111 a răspuns:

Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va castiga spania si va merge in finala cu olanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania (sunt jumatate romanca, jumatate nemtoaicawinking si oricum cred ca joaca mai bine).

| ADY_5784 a răspuns:

Germania a dat de pamant cu Anglia si Argentina, la fel o sa faca si cu Spania si o sa ajunga in finala unde va bate iar cu 3-0 sau 4-0 si va castiga CM!