| Ionică a întrebat:

Dupa voi, cine va castiga dintre meciurile Uruguay - Germania (finala mica) si Olanda - Spania (finala mare)? Cu ce echipe tineti?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca Germania o sa bata (cu greu) Uruguayul. Asta, ca sa mai spele din rusinea semifinalei.
In finala, cum zice si @Spikey: am mari dubii, desi, inclin sa cred ca Portocala Mecanica nu se va dezminti, se va mobiliza 120% si va castiga, in sfarsit, Campionatul.
De tinut, tin cu Uruguay si cu Spania.

| Pho3nix a răspuns:

In finala mica tin cu Uruguay.
In finala mare tin cu Spania.

Mie mi-a placut foarte mult Uruguay-ul la acest campionat mondial.

| Spikey a răspuns:

Germanie bate uruguay, si spania olanda ( am un mic dubiu aici). Tin cu spania si uruguay.