| biutzapisi08 a întrebat:

Guten tag, TPU! imi spuneti chesi scary care vi s-au intamplat? funda
:*

4 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Accidentul de masina in care am fost implicata cand aveam 7 ani.Asta e chiar scary pentru mine.

| PapagalGalben a răspuns:

Am avut o colega care a deschis calculatorul si pe acesta a aparut o umbra in forma de P (a desenat chestia aia pe o foaie si ne-a aratat).
Atunci cand a vrut sa le arate P-ul ala parintilor efectiv o disparut.
Si mie mi s-a intamplat la fel(aveam 5 ani atunci)
Cam atat; p

| Anonimous1 a răspuns:

Un prieten mergea pe drum si s-a impiedicst laughing

| LovelyDely02 a răspuns:

Paai...Ma jucam cu o prietena X si 0 pentru avansati si ne-a aparut ceva urat.O fata de baba tip Scharry Movie.
Ma jucam pe telefon un joc de graza si mi-a aparut o fantoma in fata. big grin