| samiZiciPompier a întrebat:

Guys am o problema cu un viciu de care nu scap.
Cand stau pe WC imi sparg mereu cosurile de pe brat in spate (unde e tricepsu). Si imi apar mereu si arata oribil. Si iar stau pe WC si iar le sparg.
Nu pot renunta sa mai stau pe WC asa ca ce pot face sa scap de viciu?

Răspuns Câştigător
| Gagygygy a răspuns:

Apff ia o persoana cu tine la '' wc '' si de fiecare data cand vrei sa ti le spargi, iti da o palma peste mana laughing Glumesc. Cel mai ok ar fi sa scapi de cosuri. Foloseste crema pentru cosuri.

5 răspunsuri:
| samiZiciPompier explică:

Multumesc pentru raspunsuri, au venit la tzanc ca sa zic asa.
As vrea ceva care sa-mi tina ocupate ambele maini.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu... inecrci deloc sa te abtii? macar putin...

| OoBunnyoO a răspuns:

Ia-ti o revista sau ocupa-ti timpul cu altceva cat stai pe wc.

| WaterDrop a răspuns:

Daca iti tai mana nu vei mai avea motiv sa stai pe wc, pentru ca nu te mai poti sterge singur si astfel scapi de cosuri.

| alex15ccc a răspuns:

Mda... e clar, ai nevoie urgent de un psihiatru... laughing