| Alfonso a întrebat:

Hai noroace! Sunt disperat, in 2 zile e majoratul celui mia bun prieten al meu, si nu stiu ce cadou sa ii fac! O sa ii dau 2 cadouri,unul la caterinca*(l-am ales deja),si vreau sa ii dau si ceva serios! Dar nu stiu ce! As vrea ceva mai special, dar sa fie in jur de 50 lei! Da,stiu vreau si ieftin si special,dar, de asta apelez la voi! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NuTeCred a răspuns:

Cel mai ok e o bratara de argint, pentru ca o poate folosi si pastra ca amintire, daca ii iei un parfum sau ceva folositor o sa se duca, dar bratara ramane happy.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Ar fi bine sa ii cumperi ceva de care este pasionat sau ceva care isi doreste de mult timp si nu isi cumpara din diferite motive. Depinde de felul lui de a fi.

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Eu as opta pentru o esarfa, o bratara sau un colier.

| cipicu a răspuns:

Sigur gasesti ceva misto pe www.oaches.ro