| Alfonso a întrebat:

Noroace! In mai putin de o saptamana,vine majoratul celui mai bun prieten al meu! Vreau sa ii fac un cado mai special! Bine,pe langa ceva normal,cum ar fi un tricou un spray si o ciocolata,vreau sa ii mai dau ceva,si as vrea sa fie caterinca! Stiti ca la aniversarile de majorat,sarbatoritii primesc de la prietenei,cadouri gen suzete, biberoane cu wisky(cred ca am scris gresit)! Ce puteti sa imi rocomandati si mie? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O cheie de la o masina si sa ii scrii un biletel: "am cumparat cheia si prin urmare eu am facut primul pas, nu mai ramane decat sa cumperi tu masina"

| Luchian7 a răspuns:

Doua portocale si o bana

| elyn a răspuns:

O fata intr-o cutie!