| Ionuttttt777 a întrebat:

Salut, in cateva zile un prieten de al meu o sa faca majoratul si nu prea stiu ce sa ii iau dar vreau sa radem toti acolo, deci vreau cele mai amuzante idei de cadouri!
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa vorbesti si cu ceilalti sa-i cumparati o felicitare pe care o semnati toti si fiecare pune un ban acolo, cat isi poate permite, sau cat decideti cu totii.

Asta este moda care se practica in occident de 20-30de ani incoace si toata lumea este fericita, fiindca sarbatoritul isi cumpara ce vrea el, din banii primiti de la colegi, prieteni si familie.

| aXy99 a răspuns:

Nu voi intelege niciodata de ce se dau cadouri stupide la implinirea varstei de 18 ani.

| cesaicumpar a răspuns:

Salutare! Probabil nu mai ai nevoie acum, dar pe viitor sa stii ca poti gasi aici 27 de idei de cadouri amuzante: https://cesaicumpar.ro/cadouri-amuzante-pentru-a-amuza-pe-oricine/

Sa-mi spui daca ai gasit ceva ce ti-a placut happy