| anonim_4396 a întrebat:

HAII MAAAA! PLSS! VAAA ROOG! VAAAA ROOOOOOOGG! PLSSSSS! Care are un cont mai vechi de Lunarismt2 si nul mai foloseste sami lase un o adresa de mess sau sami tr pm cu contul si primeste Fundaa

2 răspunsuri:
| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Nu te mai ruga atat! happy si invata sa cresti si tu, care e farmecu' daca iti dau eu sau alt cv cont pe rahatul ala de joc?

| IIOverII a răspuns (pentru Cristian_Buzea_1993):

Sincer mie-mi trebuia gol ca avea 10000 de md(luna) pe ele alea vechi da nu mai joc sasa mersi oricum...