| Funditzee a întrebat:

Hallo, TPU! Niste idei cat mai creativa, pentru numele acelui "prieten imaginar"? Stiti voi, persoana care te aproba mereu si este cu tine totdeauna, pe care doar tu o poti vedea. Vreau un nume mai ciudat, dar draguut, cat mai multe si geniale idei, dau funda! P.s. Nu vreau comentarii urate!

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Harvey.
(doar de curiozitate, seamana cu un iepure urias?)

| Oana92 a răspuns:

Cati 5 ani ai?

Existenta unui prieten imaginar este semn de boala psihica cum ar fi schizofrenia. Esti sigur/a ca ai un astfel de prieten sau te-ai uitat la prea multe desene?

| MEIALI a răspuns:

Cred ca acest nume exista, dar imi place: Misao (s-ar putea sa fie japonez). Sper ca te-am ajutathappy

| EdwardTeach a răspuns:

Prietenul meu imaginar este Blackbeard, dar eu îi spun Ed.