| SLS a întrebat:

Vi se pare ca numele Aza e un nume ciudat? O persoana a spus ca da, vreau si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Da e ciudat pentru un roman. Dar partea buna e ca lumea o sa te tina minte mai bine ca esti diferita.

| SLS explică (pentru AtateaConditii):

Aza nu e numele meu, asa sunt alintata.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E fiindca nu e un nume comun, mai degraba se poate folosi la un animal.

| SLS explică (pentru mgtow):

Da, sigur gaina Aza.Aza e porecla data mie de prietenul meu, doar eu si el stim de la ce vine.

| Wøodenpints a răspuns:

Doar dacă e prescurtare de la Gaoaza.

| SLS explică (pentru Wøodenpints):

Nu,nu e de la *****, nici nu am auzit acest cuvant in viata mea.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Wøodenpints):

laughing

| SLS explică (pentru Wøodenpints):

Trebuia cineva sa aduca vorba de p**** ca altfel nu se putea, pastreaza-ti limbajul urat pentru acasa

| Wøodenpints a răspuns (pentru SLS):

Ce-i urât în a zice găoază? E o parte a corpului.

| SLS explică (pentru Wøodenpints):

Bine,daca tu asa consideri atunci, asa e.

| SLS explică (pentru AnimatedSignature):

Ce-i asa amuzant?

| AnimatedSignature a răspuns (pentru SLS):

Linkul

| SLS explică (pentru AnimatedSignature):

Da, dexul e amuzant ce sa zic.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Eu nu cred că e un nume ciudat, ci doar diferit și unic.

| Denisuca21 a răspuns:

Mie una imi place!

| Buutu a răspuns:

Nu e ciudat dar e foarte rar întâlnit la noi!
Am o prietenă care se numește Asha, de multe ori când merge la interviuri pentru angajare mereu este întrebată din ce țară este, ea e româncă, părinții ei la fel, așa pățesc persoanele cu nume care nu sunt foarte uzuale la noi.

| bbbbccccddddeeeemara a răspuns:

Da e cam ciudat