| anonim_4396 a întrebat:

Hanna Montana este cu adevărat o cântăreaţă?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Da, Hannah Montana este si cantareata. Uite un album scos de ea: http://www.amazon.com/Hannah-Montana/dp/B000K2V7BY/ref=pd_bbs_sr_5? ie=UTF8&s=music&qid=1232114308&sr=8-5

132 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da! Si ii dau sperante sa cate in contiinuare! Bafta multa Miley, HANNAH MONTANA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hana esti cintla adevar vreau sa-mi dai un indiciu eu te ador am haine cutine tot cee in camera mea e cun tine am caiete cu tine si ceas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sigur ca e cantareata ce credeti ca nu e deloc cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hana monta vreau si eu peruca ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah montana este cu adevarat o drogata am vazut intr-un articol cum se droga dar desigur filmul ere inregistrat cu camera ascunsa. eu o placeam mult dar acum cred ca e proasta si-o curva+drogata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Hanna Montana este o adevarata cantareata pentru ca are o voce superba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este dar myley nu ea

| onny_3288 a răspuns:

Pai daca a jucat in 2 filme celebre a avut peste 100 de concerte si a scris multe videoclipuri si a scris melodii va da-ti si voi seama ca este cantareata

| romina_5527 a răspuns:

Da.
romina

| ruxandra2002 a răspuns:

Da Hannah Montana este cantareata.