| loredanalorena a întrebat:

Ce episod din hanna montana a fost aseara? 07.08.2011P.S.

Răspuns Câştigător
| allestrumf a răspuns:

Este episodul 5 din sesonul 2 si se numeste "Sunt Hannah, Ascultă-mi Croncănitul ", "I Am Hannah, Hear Me Croak". Miley îşi pierde vocea după şase bisuri la un concert Hannah, şi află că o operaţie o va ajuta să-şi rezolve problema. Speriată de cum i-ar afecta cariera această operaţie, mama lui Miley (Brooke Shields) apare în visul lui Miley să o asigure că nu se va schimba nimic dacă operaţia lui Miley va eşua.

3 răspunsuri:
| loredanalorena explică:

Ms alexa dar ce episod este? vr numarul sau sezonul sau cum se numeste?

| allestrumf a răspuns:

Buna! Ieri a fost episodul in care Miley trebuia sa faca o operatie deoarece isi pierduse vocea in urma unui concert. Dar ii era frica sa fac operatia doarece aceea operatie putea sa esueze. Si atunci a visat cum ar fi daca prin operatia aceea si-ar pierde vocea si nu ar mai fii hannah montana. In cosmarul ei ea era imbracata in niste haine zderentuite si fratele ei, Jackson, era un cantaret faimos. Si cum Lily si Oliver il adorau pe fratele ei si de ea uitase. Atunci apare mama lui Miley si o ajuta. In final operatia reusise si Miley putea sa fie din nou Hannah Montana. Sper ca te-am ajutat. :*:*:*

| Rares95 a răspuns:

L-am vazut insa nu stiu cum se numeste.A fost ala cand miley isi doreste sa fie doar hannah si i se indeplineste dorinta si nu o mai are prietena pe lilly si fratele ei nu mai e frate cu ea...si la sfarsit a reusit sa isi dea jos peruca si astfler a redevenit miley.nu stiu al catelea episod e...