| DouaPuncteD a întrebat:

Cui ii place Hanna Montana?

Răspuns Câştigător
| Manele Man a răspuns:

Copiilor

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place serialul si Miley are unele melodii dragute. Nu sunt fan inrait dar imi place cat de cat.

| Bishop a răspuns:

Ala eu, ala eu...

| m4them4tic a răspuns:

Mie...nu

| alecs871 a răspuns:

Vreau si eu niste gloante.

| maya_7683 a răspuns:

Fetitei mele care are 5 anihappy. Ma dispera cu Hana Montana. Vrea par blod ca si Hana Montana, microfon Hana Montana, haine Hana Montan iar eu vreau doar sa-i treaca isteria asta:d.

| hamsterx a răspuns:

Mie imi plac decat 2 melodii d`ale ei.the climb si party in the USA.in rest de ea nu`mi place happy ba chiar ma enerveaza zambetul ei exagerat laughing

| deffect a răspuns:

Peste tot la tv Hanah BannanalaughingNu mai e ceea ce a fost.Am 15 ni si mi-e rusine sa ma uit la asa ceva.Prefer Viata cu Louie, Piratu` Jack cel teribi, astea-s denene adevarate nu ce e acum. Ex fratii Jonas...penibil.Desi nu sunt desene

| MoNsTeR a răspuns:

:-&...bleax.ma dispera isteria asta cu Hanna Banana. tate prostiile is cu mecla ei...cand merg la scl aproape km la 2-3 ziel cre ca vad pa una cu ghiozdan roz cu Hanna

| ForeignO a răspuns:

o ador!

| Katiee^^ a răspuns:

Mie happy. Nu sunt obsedata ca altele, dar este dragut serialul + Miley are melodii foarte frumoase love struck.

| HappyPills a răspuns:

Mie nu imi place!

| DouaPuncteD explică:

Imi place cum canta, este talentata si nu este cu multe fite ca altelewinking

Răspuns utilizator avertizat
| pendula a răspuns:

Tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`my place Hanna Banana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi, cred ca Miley Cyrus este fanul nr 1rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah cum sa va uitati la hannah montana? nu ati vazut cum arata aia... si cum canta laughingparca ii strangulata saraca rolling on the floor si cum sa mai dai banii si pe revista aia bah nu va mai umpleti capu cu prostiile de la tv mai bine cititzi o carte buna

| Muffins a răspuns:

Ihhh, mie sigur nu...nu suport zambetu ala care ii dezgoleste gingiile bleah...si cand vad pe toata lumea cu: gentute, palarii, ochelari, ceasuri, caiete cu ea imi vine sa ma urc pe pereti! bine ca nu-si face si propria marca de salam!

| rucsybelle a răspuns:

Se scrie hannah laughing sincer, mie nu imi place hannah mie imi place de miley cum e ea in viata de zi cu zi... talentata, destul de buna cataareata si este foarte fruumoasa love struck spre deosebire de alte vedete canta live si canta superb love struckdecii daa dar o prefer mai mult pe miley