| anonim_4396 a întrebat:

Harciog este expert?
http://www.tpu.ro/blog/?p=1016

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A lasat in vizuina chenarul portocaliu pe timpul ierniiwinking

| Leea1234 a răspuns:

Da! Harciog a fost desemnat expert acum cateva luni, dar, banuiesc ca renuntat la "chenarul portocaliu", si nu ar fi singurul care renunta, mai sunt cativa utilizatori buni ai acestui site, care au decis sa renunte la titlul de expert!
oricum cei care au o anumita "vechime" pe site, stiu care sunt adevaratii experti, si nu cred ca au nevoie de "chenarul portocaliu" pentru ai deosebi!

| LoooVe <3 a răspuns:

Da, este un expert, doar ca a renuntat la chenarul de expert, ca si alti utilizatori.

| Hombre a răspuns:

Hargiog este expert in "harcioage" si are oroare de culoarea portocalie.