| Cupcake69 a întrebat:

Heeeeeeei.
Imi poate spune cineva ce se mai intampla la Suleyman Magnificul,in continuare? Cu toate personajele.Ce se intampla cu Isabella, cu Hurrem...Tot.
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| popmaria a răspuns:

Isabela este eliberata, Hurrem devine sotia lui Suleyman, Hurem va avea 5 copii, Hurrem devine sultana-mama, apare in fil si alta cadana Firuze dar Hurrem scapa de ea. Ibrahim va muri in ep 83 din ordinul lui Suleyman, iar Ibrahim va avea un copil cu Nigar.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să moară toţi, ca să scăpăm de mizeria aia turcească de la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
1 Filmul este in derulare, si actorii inca sunt pe scena, asa ca nu are cum nimeni sa stie dinainte;
2 Daca ai stii dinainte la ce ti-ar mai folosi? Si-ar pierde toata frumusetea.
God bless! happy

| kiv1990 a răspuns:

Isabella moare

| Generalul a răspuns:

Inca se filmeaza si ar fi pacat sa-i strici farmecul asa...

| Cupcake69 explică:

Nu,dar ma refeream ca in Turcia se difuzeaza inainte serialul, iar ei sunt pe la sezonul 3-4, sau poate chiar mai departe cred. Iar in Romania e pana la sezonul 2 acum. Si intrebam daca s-a uitat cineva la sezoanele de inainte, si care sa-mi poate spuna... happy