| Rallu a întrebat:

Heeey TPU >:! ce statusuri aveti in momentul asta, la mess, facebook, etc?

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu nu am nici un status...

| Cσσкiє a răspuns:

Mess: Dar ochii? Ochii sunt ai tăi. Ai în tine un aeroport de pe care vin şi pleacă zâmbete, porţi tatuat pe obraz primul sărut. Ai ziua de mâine de partea ta. Ai câţi ani vrei tu să ai. Eşti... cine vrei tu să fii.

Facebook: Dragostea începe cu un zâmbet, înfloreşte cu un sărut şi se termină cu o lacrimă. big grin

| PinkDea a răspuns:

Nu am nici un statu la nici una dintre situri-le de socializare

Răspuns utilizator avertizat
| Criiss16 a răspuns:

La mess : nimic big grin
La facebook : Sería fácil decirle al mundo lo que siento.Sería fácil encontrar agua en el desierto, sería fácil recordar esas promesas... Sería fácil. tan jodidamente fácil! happy

| GumitzaXD a răspuns:

Melodia mea preferata =]]
am un link cu andra-ramai cu minewinking tuh?

| GumitzaXD a răspuns:

Mie imi place foarte mult Ramai cu mine ador melodia :X:X:Xsi acum o ascult.si tu sti pre bine cat de mult p tine te vreau.(chitara)vreau zambetul de ieri...da sau nu.:XZ:X:X:X:X:Xramai cu mine

| Summerismine a răspuns:

I'm still learning love love struck

| Andreea114820 a răspuns:

Eu am : Cand ai fost cu mine m-am simtit bine, acum ca ai plecat ma simt minunat

| αғғιхoιd a răspuns:

"Intr-o lume fara contur...numai formele conteaza "

| LauraLl a răspuns:

La mess:::... nu esti primul care pleaca, dar esti primul care as vrea sa se intoarca...straight face e dintr'un cantec big grin
la facebook:::::...ma uit la cer si parca plange, plang si eu, da' cu lacrimi de sange big grin
fundA?! plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mess,eu am''Sunt eu mik, da's a draq, nu sti c ma duce capu'''iar facebook sau hi5 nu am.

| Jazzorel a răspuns:

"Te intrebi: e chiar asa? Mai bine intreaba-ti inima
Dar n-o poti minti, e la fel ca a noastra
Rosu pur, niciun fel de inflexiune albastra"
"Parca noi doi ne stim inca de la inceputul lumii
Cand noi doi ne stim de fapt de la inceputul lunii"

"Vreau sa vad in fata mea multe zile cu soare
Sa stau linistit sa scriu totul ca pe-o scrisoare"

"Cand nu esti aici, n`am nici un fel de culoare
Da' cand apari e ca si cum ar fi curcubeu in fiecare rasarit de soare"

"Sugeti din tata cu portia" "Mancati CAPULA peste"
"Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe"

"Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie."

| RenesmeeLuv a răspuns:

Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut. Amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult!winking

| ingerasullutata a răspuns:

"Primavara incepe cu tine "

| ellena17 a răspuns (pentru ingerasullutata):

E greu sa stergi ceva din minte cand amprenta iti ramane in inima love struck