| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU. Am o problema(nu foarte grava, dar pentru mine dalaughing) Pe twitter, am dat follow unei persoane. si nu stiu cum sa fac sa-mi dea si ea. :\ Pentru ca orice i-as scrie, nu vede, nu? Ce pot sa fac? thinking Fundaa.

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, daca persoana respectiva nu vrea sa iti dea follow inapoi, nu poti sa o obligi. Daca ii dai reply poate sa vada, numai ca atunci vede toata lumea.

1 răspuns:
| oanalovesit a răspuns:

Pai asta nu stiam, cum sa ii spun sa imi dea follow. Nu ca nu vrea, nici macar nu stie ca vreau sa imi dea. Si nu pot sa ii spun asta in realitate, pentru ca nu o cunosc. big grin