| anonim_4396 a întrebat:

Heeii. Nu am idee unde mi-as putea face ziua de nastere. Este in aceasta toamna. Fac 12 ani si nu am idee unde as putea sa o organizez! Va rog imi puteti da niste idei?! Funda.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La Mcdonalds.

| Luci88 a răspuns:

La 12 ani nu stii unde sa iti faci ziua? Da ce pana mea esti asa bogata de nu stii unde sa o faci? Nici nu ar trebui sa iti faci ziua la varsta asta. Daca vrei si vrei, fa-o intr-un club' sau acasa cu parintii bunicii, si mai chemi tu niste pisorcosi de seama ta:-)

| nstaseioana1234 a răspuns:

Pai poti sa il faci in living sau daca nu ai living intr-o camera mai spatioasa o decorezi si gata