| anonim_4396 a întrebat:

Sambata asta este ziua mea de nastere si organizez o petrecere acasa! Va rog frumos, imi puteti da idei de jocuri pe care le putem juca? sau nu stiu niste idei de petreceri.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Un joc foarte captivant : "de-a v-ati ascuns chilotii". Fetele isi acund chilotii prin diverse unghere si baietii trebuie sa-i gaseasca. Dupa ce i-au gasit, fiecare gasitor trebuie sa ghiceasca carei fete ii apartin respectivii chiloti. Daca ghiceste, primeste o recompensa laughing Distractie placuta!

| YoYoHina a răspuns:

La ziua mea am jucat un joc: fiecare isi scria numele pe o hartie si o puneam intr-un bol si fiecare extrage un nume.Si e un fel de vanatoare. Daca pe biletul tau scrie cristi trebuie sa il omori dar sa nu te vada nimeni >>musti de gat, sau te prefaci ca ai un pistol etcbig grin

| GoodBoyLoveGirl a răspuns (pentru YoYoHina):

Ce dracu crezi ca esti in filme sa omori oamenilaughing)?