| Hedeau a întrebat:

Hei! Am de facut un proiect in care trebuie sa creez haine din materiale reciclabile. Imi puteti da si mie niste idei?

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Păi poţi să (,) ştiu că e stupid, dar eu am luat 10 şi plus că nu-mi păsa ce ziceai ceilanţi, îmi păsa doar de zece laughing. am tăiat cu foarfeca sticlele de apă/suc etc şi am făcut o pereche de lenjerie intimă.

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

Tin minte ca am avut si noi asa ceva acum 3-4 ani l scoala. Tin minte decat ca unul avea un maieu din pungi de plastic laughing