| BigLike a întrebat:

am de facut un proiect despre droguri din materiale reciclabile ajutati-ma FUNDA

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa faci o periferie de oras. niste blocuri gri din carton desenate cu ferestre cu desene si tomberoane cu mizerie e langa ele si lipesti hartii murdare pe langa ele. si un drogat desigur rasturnat si el pe acolo.

sau daca nu, ai putea sa faci o imagine dintr-un club in care faci o masa din bucatele de lemne, o canapea pe care lipesti niste marerial dintr-un tricou vechi si desenezi 2, 3 persoane pe acolo. si pe masa de lemn dai cu un lipici solid si apoi presear praf de creta sau o aspirina pisata ca sa dai senzatia de drog. stii? intelegi? ca si cum tipii stau pe langa masa intr-un club si drogurile langa ei pe masa. sper ca e ok :* bafta

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Exista GOOGle cauta! multe persoane ca tine cauta asi fata tema pe TPU