| gabriela007 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am de facut un proiect despre reciclare.Trebuei sa construiesc ceva din materiale reciclabile si nu am ideisad

Răspuns Câştigător
| Julienne a răspuns:

Incearca sa faci un aranjament floral din pahare din plastic, capace de orice fel, paie happy [poti folosi si acuarela]
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, sunt f curioasa din ce oras esti si in ce clasa, caci un astfel de proiect are de facut si baiatul meu, Madalin. Numai ca profesoara lui le-a sugerat sa faca haine din materiale reciclabile. Cand mi-a spus despre acest proiect, am crezut ca a innebunit profesoara, dar din moment ce si tu ai de facut un astfel de proiect, inseamna ca au innebunit toti profesorii, in primul rand cei care fac programa. Astept sa-mi raspunzi, daca vei vrea, chiar si pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am de facut asta