| AnnMccoy a întrebat:

Heihappy Am primit o catelusa bichon si nu stiu ce nume sa-i pun. As vrea ceva mai special. Funda pentru cel mai frumos:X:

9 răspunsuri:
| coMpLeT a răspuns:

Aldu, Pufarina, Tasha, Sasha, Laika, Lora.

| KnowEverything a răspuns:

Doly :D
uitate aici www.animale.ro :)) dai la nume catei si alege;)

| lovemusic90 a răspuns:

Eu i'as pune Puppy, Emma, Lex sau ceva specific felului in care arata sau comportamentului ei happy

| Prettygirl99 a răspuns:

Bella, Lusy, Linda, Missy, Pufulina, Sissywinkingwinkingwinkingwinking

| dyanahanako a răspuns:

Pepa, leny, kisyz, sandra, martha

| Zmady a răspuns:

Lola sau Lisa asa le cheama pe catelusele melewinking mai merge si Lizy

| ChristinaDeath a răspuns:

Pisica.

| adicutza1 a răspuns:

linda, cora,cuta,capsunicalaughing, daisy, alma, sweety, mata, lala, delilah, marigold, okra,beauty,barbie, aysha,crystal,gloria,jojo,lassie,lala, lady,maggie,mindy,molly,nyusha,octavia,pety,ursa,winnie,suzy,zely,kira,joliet,ilona,gussie,fluffy,flora, fee fee, ema,dale,diva,ela,dulce,cleo,clarabelle,becka,angel,anabell,aggie,aimee,agatha,chessie,dolly,dee dee,jasmin,milya,sasha, rosa, wish, mela, kira, fiona etc Sper ca te-am ajutat! FUNDA?:**

| bogdan8945 a răspuns:

Numele trebuie sa fie din inima, incearca sa vezi comportamentul ei si asa ii vei gasi un nume.