| Icss a întrebat:

Hei sad am pus o intrebare la "intrebari favorite" cum fac sa o scot de acolo? cine imi zice are funditapuppy dog eyes va roogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

puppy dog eyes Bună Kida4ever! Tocmai am pus o întrebare la favorite şi se pare că nu apare nicăieri ceva de genul"şterge". Îmi pare rău, dar nu cred că se poate. Nu ştiu... poate... dacă trimiţi un mesaj la contact şi le spui lor.
Dar de ce vrei s-o scoţi?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate, nu poti sa faci acest lucru. Toate intrebarile, pe care le adaugi la "Favorite", vor ramane acolo, eventual, pana cand vor fi sterse.
Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu se mai poate! mi-am pus si eu intrebarea.doar daca te duci la Contact si ii spui adminului sa ti'o stearga(asta daca este intrebarea ta)
Pa, pa.

| Icss explică:

Ei bine, va multumesc pentru. raspunsuristraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa stergi o intrebare de la "Favorite" (nu exista aceasta optiune).Ai pute sa trimiti un mesaj la CONTACT.Dar oare merita deranjul? Funda?