| ILied a întrebat:

Hei, am un laptop Hp Compaq nx7220.Placa video:128MB.Ram:1.5Gb.
1)Ce jocuri gen gta imi puteti zice ca sa-mi mearga?
2)Ce simulatoare stiti(mai mult cu caomioane sau masini) care nu mi s-ar misca in reloare sa greu?
3)Ce jocuri stiti de Driving? Cum or fi dar sa fie!

Spuneti-mi multe, multe jocuri! De downloadat nu de jucat pe net

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Mi se pare cam slabut laptop-ul tau, banuiesc ca l-ai achizitionat de mult timp in urma. Insa, multi au obiceiul sa posteze doar memoria placii video (in cazul tau 128mb) dar niciodata nu posteaza modelul exact al placii video! cel mai importat! ca sa stim daca iti vor putea merge jocuri sau nu. Dupa mine (sper) iti vor merge urmatoarele:

1. Mafia, Godfather

2. N/A

3. Ford Racing 2, 3, World Racing, Driver, Need for speed underground.

| ILied explică:

Placa video mai exact:Mobile Intel(R)915GM express Chipest Family