| AlexBoy88 a întrebat:

Imi puteti zice jocuri pe calculator simulatoare cu masini sau camioane.
Care sa mearga si pe Volan
Am Pc Bun( 4gb rami, placa video, 1gb 128bit, 2, 4 GHz Procesorul )

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Ai putea incerca:

-Test Drive Unlimited
-World Racing 2
-Flattout 2
-Driver San Francisco
-Dirt 2
-Grid
-Driving Simulator 2011
-NFS Shift 2
-Richard Burns Rally
-RFactor
-etc.

Iar cu tiruri:

-Euro Truck Simulator
-German Truck Simulator
-King Of The Road
-Wheels Of Steel Extreme Trucker 2
-Wheels Of Steel Long Haul
-Rig'n'Roll
-Tanker Truck Simulator 2011
-Tow Truck Simulator 2011
-Trucks and Traillers

Bafta!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ai nici un PC bun, stai calm. Ce GeForce 240 e placa aia video? Ia si cauta pe Steam, gasesti o gramada de joace care sa se incadreze in ce vrei tu. Uite - http://store.steampowered.com/genre/Racing/

| Petrica44 a răspuns:

Un joc superb de camioane full:http://www.mediafire.com/? 87rq8mr0xqewctk