| darksy36 a întrebat:

Hei! As dori sa cumpar o placa video de pe Emag, insa nu stiu ce inseamna "capacitate memorie(MB)". care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| horysk8 a răspuns:

Pai capacitate memorie(MB) inseamna cat MB de memorie are acea placa adica poate sa fie de 512mb 1GB 2GB...etc cu cat este mai mare Capacitatea memoriei a placii video cu atata o sa iti mearga mai multe jocuri si este mai buna funda?

4 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

1GB 2GB ia de astia

| stoica1 a răspuns:

Adica cat de buna e. E buna daca are multi MB.

| darksy36 explică:

Doamne ce boot sunt. Capacitate memorie insemna de cati gb este placa video. NU MAI RASPUNDETI!

| Kix a răspuns:

Capacitate memorie = Capacitatea Ramilor pe care ii are PC tau. De exemplu al meu are 4GB ram