| eu_7950 a întrebat:

Hei! As vrea sa va intreb pe cei care aveti jocul sims freeplay instalat pe dispozitivul vostru android cum castigati bani, cum ii duceti la munca pe oamenii cu care va jucati. Multumesc anticipat. Dau funda celui/ celei care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

PPentru a duce oameni la munca mai intai trebuie construit un WorckPlace. Dupa ce ai facut o cladire workplace(O sati arate la o dorinta cum o creezi)dupa ce sa construit apesi pe ea si acolo iti vor aparea oameni tai.De acolo te descurci e usor.
Mai poti castiga bani si plantand in gradina. Funda?

1 răspuns:
| Ramona_Stan_1987 a răspuns:

Cum.gatesc.spaghete?,imicere.tocator,ceva.si.nu.stiu.de.unde.sa.il.iau