| anonim_4396 a întrebat:

TPU as vrea si eu sa stiu ce trebuie sa fac la The sims freeplay ca sa fac doi sims sa traiasca impreuna.Pot sa dau sa intrebe dar zice ca fata trebuie sa inspecteze casa in care va locui si nu stiu cum. Daca ajuta am un Acer liquid e2 cu android

1 răspuns:
| MissPinkPurple a răspuns:

Trebuie sa chemi un sim in casa in care este altul si in care vrei sa se mute amandoi, apoi ii faci sa se indragosteasca si apoi cand rombul verde este deasupra baiatului dai pe fata si o intrebi daca vrea sa se mute si o sa accepte