| Vany03 a întrebat:

Hei! Azi am o întrebare pentru fanii Harry Potter. Voi ce ziceți,să citesc mai întâi cărțile și după să mă uit la filme sau invers? Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste cartile prima data, o sa ai posibilitatea de a vedea personajele din perspectiva ta, subiectiva, si o sa-ti pui si imaginatia mai mult la contributie nestiind filmele. Lectura placuta ^^

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cartile, normal.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Citeste mai intai cartile. O sa afli mai multe detalii si o sa cunosti mai bine personajele. Atunci cand vei vedea filmele vei intelege mai usor.

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Citeste mai intai cartea