| ellayoyoyo a întrebat:

Hei buna.am sobolani/soareci la bucatarie, stau la tara si nu stiu cum doamne iarta'ma au venit si aia.am incercat sai omor. le'am dat otrava, etc... dar nimic.va rog sa'mi recomandati o otrava mai buna...va rog mult.sunt disperata! prefer sa suna'ti la nr 0769702100. puteti suna intre 14 si 17.mersi mult

2 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Pisicile ar fi mai de folos!

| smart01 a răspuns:

Buna,
Se poate ca otrava sa fi functionat, pentru ca efectul nu este imediat. In acest caz, trebuie sa pui otrava pentru sobolani pana in momentul in care observi ca nu mai dispare, deoarece asta inseamna ca si sobolanii au disparut. Eu iti recomand pasta Ratex, sau daca chiar vrei otrava pentru sobolani foarte puternica, raticid Storm. Mai multe tipuri de otrava pentru sobolani gasesti aici: http://www.verdon.ro/igiena-publica/raticide/