| missoriginalitate a întrebat:

Hei buna tpu.as vrea sa postez un video pe youtube dar imi trebuie un program de descarcat de pe net pe laptop care poate sa faca video si care sa se auda frumos. dau funda la primul program cu microfonul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Ce filmezi? Dacă filmezi jocuri îți recomand Fraps, cel mai bun program de filmat jocuri.
Dacă filmezi desktop-ul Camtasia Studio.
Iar, dacă filmezi cu camera pe tine, îți trebuie o camera ceva mai performantă și Sony Vegas Pro 9 sau 10 pentru editat și sunet foarte bun.
Sper că te-am ajutat. Ciao!

1 răspuns:
| TaylorGang16 a răspuns:

Programul se numește Fraps.