| Buterflyy a întrebat:

Hei. Buna TPU ce mai faceti? Am si eu o problema. o sa ma duc intr. o tabara cu clasa mea in iulie si nu inteleg toti ma dau laoparte adica nimeni nu ma vrea in camerele lor de ce?
ce pot face?
pls
Fundita la cel mmai bun raspuns si care merge
.:X

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

In iulie? Trimite-mi un mesaj pe privat si spune-mi tabara ca si eu merg. Poate mergem in aceiasi tabara.

| MihaCool99 a răspuns:

Poi ai putea sa te imprietenesti cu cineva si asa o sa mearga mult mai binewinking...si eu o sa merg la sfarsitu' lui iunie in ungaria si o fata nu are cu cine sa stea dar ca s-a imprietenit cu noi o sa stea cu noi.Incearca sa te dai pe langa oamenilove strucklove struck
fundita? plz

| Babydoll_4700 a răspuns:

Hello Nini! Cel mai corect fata de tine ar fi sa intrebi pe unul dintre colegi care sunt motivele pentru care nu te vor. Si cere-i sa raspunda cu sinceritate.winking

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Pai dc nu ii rogii? sunt sigur\a ca ai fata forte buna de rugat.Ei sunt rai cu tine.Cand nu o sa vrea ei fa si u asa.big grin

| euionutz a răspuns:

Spalate