| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna TPU sunt nou as vrea sa stiu ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede findca pana plec la tara mai e abia la sfasitul lui iulie plec asa ca as vrea sa stiu ce sa fac pana atunci.

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Vino la un concert. daca esti din Bucuresti vino joi sau vineri la Covernight cu Tanase si Dan Gaina in rock n regie sau ROA se intoarce din turneul de lansare ARTIFICIAL la Kulturhaus

| Joker1958 a răspuns:

Gaseste'ti o ocupatie o prietena, schimba ceva in viata tawinkingfa ceva nou