| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa fac si ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede? Eu pe 8 iulie o sa plec in Italia, si sunt nerabdatoare si abia astept, dar vreau sa treaca odata timpul mai repede. Ce sa fac? sad... Funda normal! big grin... Scuze pentru categorie! big grin

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Buna, unde in Italia vei veni?, si eu sunt, sincer poti face o multime de lucruri, poti merge la mare / cumparaturi mai ales ca preturile iti permit happy Poti merge la cinema, poti iesi seara e super tare. Poate imi lasi un nr si te plictisesc eu cu tel laughing Funda?

2 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, numai ca eu am de asteptat mai mult timp. Nici eu nu stiu ce sa fac. O sa plec din oras o perioada, la bunici. Mai citesc cate ceva, mai ies la un strand, mai gasesc vreo reteta interesanta si ma delectez cu ea. Chestii din astea... Bafta!

| KorpiklaaniV a răspuns:

F ce vrei da nu pleca ubitha o sa-mi fie dor de tine si de zabetul tau care ma face sa zabesc, imi va lipsii, crede-ma!broken heart