| asdfghjk872 a întrebat:

Hei! Buna, vreau sa-mi fac o gaura in ureche, dar nu cum se face normal, ci vreau mai sus, stiti cumva prin Brasov pe unde se poate face asta si care este pretul, tind spre ceva bun, si cand mi se face gaura nu vreau sa ma doara, ceva mai usor si totodata mai ieftin, adica as dori sa stiu si pretul. FUNDA! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elvina a răspuns:

Mergi la un magazin de bijuterii si ti le face acolo cu un aparat special, nu costa mult, platesti 20 de lei pentru cercei medicinali. Bafta!

| sindromforyou a răspuns:

Pe republicii la saloanele de tatoo. pretul nu il stiu, eu mi-am facut gaura in nas si am platit 35 lei.