| RobertXT a întrebat:

Stiti vreun loc din Brasov unde pot sa imi fac gaura in ureche?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Hei. Du-te pe republicii acolo trebuie sa gasesti pe dreapta dupa Mc o bijuterie acolo am impresia ca face daca nu pe partea cu regionala este alta nu sunt asa sigura ca acolo face. Incearca in mai multe locuri pe Republicii. Cel putin dupa Mc cand mi-am luat primul inel de aur iesea o fata care tocmai isifacuse gauri nu stiu daca mai face si acum. Daca nu face in acele 2 locuri mergi pana in piata sfatului pana acolo trebuie sa dai de multe bijuterii intrebi la fiecare. Sa imi zici unde ti-ai facut ca mai vreau sa imi fac juma de ureche si nu stiu unde.