| Acadela a întrebat:

Hei! Care e diferenta dintre Fifa si UEFA Champions League? thinking
Si vreau sa stiu daca joaca Torres in UEFA.big grin :X:X
PS:Sunt topita dupa el!=p~
Multumeesc.:*
Funda.happylove struck

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

FIFA este federatia internationala de fotbal. UEFA Champions League este competitia europeana de fotbal. Torres joaca in UEFA happy.

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Diferenta este ca la fifa sunt toate campionatele lumii

iar la uefa sunt doar echipe mari cum ar fi real barca mancester chelsea liverpool si multe altele.pai deocamdata nu joaca pentru ca exista doar un fel de uefa 2006-2007 atat poate apare altul si il baga sigur

| Byushka a răspuns:

Pai cred ca diferenta e in importanta cupeiwinking ...parerea mea, pentru aflarea informatiei despre torres cauta pe google.thinking