| Here4u a întrebat:

Hei happy. Care e faza cu „Mama Rusie "? Sau, ce înseamnă R.I.P?
Poate mă credeți ciudată, dar chiar nu știu. whistling. Fundă

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Mama Rusie pentru ca acolo se intampla toate lucrurile, si are legatura si cu comunismul.Iar R.I.P = rest in peace ( odihneste.te in pace )

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rusii il numeau pe tzar "tatuc" si pentru ca conducea Rusia au numit-o mama Rusie. R.I.P.este "rest in peace" traducerea in engleza a unei expresii latine care inseamna odihneasca-se in pace sau ceva in informatica "Routing Information Protocol".

| AlinnJe a răspuns:

Pai, oameni tot fac misto de Rusia ca sunt tot felul de chestii ciudae acolo.Gen ninge vara sau asfalteaza cu mana laughing
R.I.P inseamna mort.

Deci funda? whistling :*

| darius1123 a răspuns:

R.I.P inseamna rest in peace