| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Hei. Cei care va uitati la Next Top Model by C.Botezatu ...Imi ziceti ce s-a intamplat in episodul de azi in primele 40 de minute.Adica pana acum?

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

Buna!
Celor 2 fete le-au fost facute book-urile(adica un fel de CV in lumea modei).
Apoi au avut o prezentare de moda la Sibiu, la care au participat si celelete fete eliminate.
Dupa prezentare au plecat la Paris, unde au discutat cu un designer, care le-am mai dat sfaturi.