| Xx0Elly0XxBby a întrebat:

Hei chum imi pot face parul sa chreasca mai repede nu vreau sa imi spuneti ceva de care se poate cumpara daca stiti vreo masca de par ar fi bine... fundaaaaa repede e urgent

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe luna.

3 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Uite cateva sfaturi:
1.Mananca sanatos si ia vitamine bogate in antioxidanti ( iti recomand fructele goji )
2. Tunde varfurile la un anumit interval de timp
3.Masca de par cu ulei de ricin.

| Xx0Elly0XxBby explică:

Hei imi plac toate raspunsurile achum mi-e greu sa dau funda...dar m-am decis o dau la primul va rog nu va suparati toate mi-ati placut insa primul raspuns are mai multe detalii

| RaHee a răspuns:

Ulei de ricin+parul prins cat mai mult in coada(in coc, si impletithappy.)