| Acadela a întrebat:

Hei.
Credeti ca Fernando Torres va veni in Romania la meciul cu Steaua de pe 2 decembrie?

2 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

De ce sa nu vina? Liverpool a "demonstrat" ca nu este o echipa constanta in evolutii. Eu cred ca vor avea probleme in grupa, inclusiv cu Steaua in primul meci. Cred ca oricine se poate califica din aceasta grupa. Liverpool a cam pierdut trena celor 3 mari echipe din Anglia, dovada ca nu a prins un loc de Champions League. Daca va veni sau daca va juca, asta depinde de situatia din grupa la acea ora.
Deci cred ca este posibil orice iar Steaua are sansele ei, cu sau fara Torres in echipa englezilor.

| oPeL68 a răspuns:

De venit cred ca vine, dar nu stiu cat joaca. Sunt stelist, dar nu stiu daca le trebuie Torres in teren ca sa ne bata happy. asta e, ce va fi, va fi. Dar oricum daca vreti autografe de la el, nu va faceti mare sperante, probabil ca fanii romani o sa fie tinuti la 1km de ei laughing