| Prezidentul a întrebat:

Ce credeti ca va face Steaua in meciul de maine cu Dinamo?

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Macel intre suporterilaughing

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul cred ca o sa bata Steaua la o diferenta potrivita. Cum asa? Cei de la Steaua sunt suparati dupa ultima infrangere, chiar nervosi...de aceea cred ca o sa se descarce pe rivalii lor. O sa-i bata ca sa se simta mai bine. Este ocazia perfecta ca sa scape de suparare cat de cat. Cred ca o sa faca un 2-0 sau un 2-1. Oricate goluri ar da Dinamo ___Steaua o sa dea cu unul in plus. Eu unul asta cred. Cel mai rau caz posibil ar fi un egal.
Este doar parerea mea.
Daca o sa bata Dinamo atunci... "Meh, se mai intampla si miracole".
Bafta!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce iti pot spune sigur ca va face e ca vor primi gol, apararea e varza si nu ma refer doar la un jucator care a gresit si caruia nu vreau sa-i mai pronunt numele, ci la toata apararea, in afara de Varela echipa asta nu are fundasi, plus ca nu are nici portar... mijlocul si atacul sunt in conditii decente, cred ca ii batem cu un 2-1, 3-2, sper sa ma insel si sa bata la 0, dar am cam luat gol in toate meciurile, din cate imi amintesc cu petrolul si botosani n-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua 2-0 Dinamo big grin
Nu stiam ca este meci maine...laughing

| Prezidentul explică (pentru anonim_4396):

Sa speram ca asa o sa fie big grin... Sper sa nu faca egal!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Prezidentul):

Ar fi X___X sa castige Dinamo sau sa faca egal
Si daca este 1-0 pentru Steaua ar fi fain big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) daca nu stiai ca maine joaca e clar cat de informat esti despre situatia grea prin care trece steaua

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ba dasad ....cred ca te referi la meciul cu Partizan? crying
Alte detalii nu mai stiu...laughing
Sper sa le traga vreo doua echipei Dinamo laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are apararea varza, a luat gol in cam toate meciurile, cu petrolul si botosani nu a luat. in returul cu partizan au jucat bine, totul s-a rupt din pacate cand am ramas in 10

| Prezidentul explică:

0-0 pff

| TheWalker11 a răspuns:

Bate Steaua cu 2-1!winking