| Andrreeubehs a întrebat:

Hei.Cum pot sa fac credite in imvu in afara de.invitatii,myyearbook,etc? FUNDA:*heeeeelp! plslove struck

2 răspunsuri:
| Ochiialbastrii a răspuns:

Sa cuperi creditele happy alt mod nu exista eu fac invitatii si merge foarte bine iti recomand sa faci invitatii pentru ca primesti 1500/pe inv si poti sa faci cate invitatii vrei :*:*:* Funda?batting eyelashes te rogg love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un program hack poti face 100000000. 000000000 de credite odata sau chiar mai mult... la mine merge il am de o prietena care a fost in anglia si ea il are de acolo big grin